ТОВ "ЄВРОБЕТОН-1"

Низькі ціни. Висока якість. Доставка замовнику.

Контакти:

ТОВ «Євробетон-1» пропонує товарні бетони і розчини різних марок, дзвоніть:

 

тел.: +380 (98) 043 50 02

Доставка бетону:

Також надаємо послуги з доставки бетону міксерами (9м3., 12м3.)

Оберіть мову сайту:

Українська мова Руский язык

ТОВ «Євробетон-1» - це кращий фахівець у сфері виробництва та виготовлення товарного бетону та цементних розчинів в м.Кам'янець-Подільський. Головною метою підприємства є діяльність з виробництва високоякісних бетонних сумішей і розчинів всіляких марок для Подальшого застосування у всіх видах загально - будівельних робіт (бетонні суміші всі будівельного призначення, міцні гідротехнічні та довговічні дорожні бетони)Бетон Базовою складовою високо технологічного процесу виготовлення сумішей наше виробництво використовує перевірену часом фірмову технологію, що має на увазі з застосування кращого високопродуктивного надійного устаткування (з хорошою робочою потужністю - 60 м3 на годину), максимальне використання автоматизованого і механізованого процесу з якомога меншим впливом «людського фактору».

Наша технологічна лінія дає можливість безперебійно виготовляти якісні бетонні суміші та будівельні розчини потрібних Вам марок і класів з сучасною можливістю використання енергозберігаючих підсилювальних хімічних добавок, різних пластифікаторів для більшого прискорення так і при необхідності уповільнення хімічних процесів твердіння бетонних розчинів і сумішей при звичайній температурі повсякденному навколишнього середовища від-40С до +40 С, завдяки даним факторам і процесам ми стабільно тримаємо краща ціна на бетон в Кам'янець-Подільському.

У базовому технологічному процесі наша компанія використовує вагові дозатори із застосуванням тензометричних датчиків, що дають практичну можливість працювати в економічно вигідному автоматичному режимі.
Підприємство використовує у роботі десяток авто бетонозмішувачів (9-12 м3 кожен), що стабільно забезпечують безперервну доставку нашого товарного бетону згідно чітким розкладом замовника, що є досить важливою властивістю при чітких графіках і швидких темпах сьогоднішнього монолітного будівництва, а також ще одна перевага в швидкості роботи стає можливим із застосуванням бетононасосів.
Продаж товарних бетонів, сумішей і розчинів відбувається в Кам'янець-Подільському.
Компанія ТОВ «Євробетон-1» реалізує відмінний асортимент різних товарних бетонів і розчинів всіляких марок і подвижностей, кращої якості, стовідсотково власного фірмового виробництва, перебувати в м.Кам'янець-Подільський.

Бетон купити

Бетони та розчини нашого вітчизняного підприємства досить успішно і стабільно реалізуються по всій Хмельницькій області. Швидка доставка бетонів і розчинів відразу ж з виробництва в найкоротші строки здійснюватися нашим особистим транспортом або, за попереднім погодженням, якщо є така необхідність, то можна використовувати транспорт Замовника.
Наша фірма володіє цілком достатніми потужностями щоб стабільно і безперебійно робити поставки продукції на Ваше будівництво, забезпечуючи його всіма потрібними бетонними і цементними розчинами.

Наш виробничий бетон гарантовано задовольняє сьогоднішні потреби при будівництві фінансово економного, «теплого», сучасного і комфортного житла чи інших виробничих приміщень і споруд.

Ми піклується про своїх замовників, надаючи кращі послуги по надійній доставці бетону міксерами (9 м3, 12 м3).

«Євробетон-1» - це:

 Багаторічний досвід і сучасні, високі стандарти якості при виготовленні бетону.


Впровадження інноваційних підходів: регулярне удосконалення методів і технологій виробництва завдяки проведенню наукових досліджень.


Максимальна автоматизація і професійний контроль виробництва.

Якщо Вам потрібно купити якісний і недорогий бетон або цементний розчин за низькими цінами безпосередньо від виробника, тоді сміливо звертайтеся за нижче Указное телефонами:
тел.: +380 (98) 043 50 02

або напишіть нам на нашу електронну пошту:
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.